Згідно з даними POLITICO, станом на 31 січня, у передвиборчих перегонах лідирують такі партії:
«Європейська народна партія» (European People's Party) – правоцентристська партія, рівень підтримки якої близько 23.5%. Очікується, що її представники можуть отримати 178 місць у Європейському Парламенті. На минулих виборах 2019 року ця політична сила отримала найбільшу підтримку.
Другою за впливом в ЄС є «Прогресивний альянс Соціалістів та демократів» (Progressive Alliance of Socialists and Democrats) – лівоцентристська партія, за яку готові проголосувати 18.3% виборців, а це близько 143 місць у ЄП. Варто зазначити, що ця політична сила може втратити декілька депутатських місць у зв'язку з тимчасовим призупиненням членства словацьких партій SMER і HLAS. Це рішення було прийнято через утворення коаліції цих двох партій, які позиціонували себе лівоцентристами, разом з ультраправою «Словацькою національною партією» (SNS).
Третє місце у соцопитуваннях поки що займає група «Ідентичність та демократія» (ID), до якої входять «Альтернатива для Німеччини» (AfD), французька «Національне об'єднання» (RN), нідерландська партія «За свободу» Герта Вілдерса (PVV), італійська «Ліга» та «Австрійська партія свободи». Такий політичний мікс може стати третьою за величиною групою у ЄП, що значно перевищує їхні позиції на виборах 2019 року, де вони зайняли шосте місце. Важливо зауважити, що всі ці політичні сили поширюють євроскептицизм та раніше не приховували своєї прихильності до Владіміра Путіна.
За четверте місце ведуть боротьбу дві групи: ліберальна Renew Europe, яка на попередніх виборах так і не змогла отримати омріяну другу позицію, та «Європейські консерватори та реформісти», у складі якої є польська партія «Право і справедливість» та «Брати Італії».
Група «Зелені — Європейський вільний альянс» може отримати 45 місць, та «Європейські об'єднані ліві/Ліво-зелені Півночі» - 33 місця.