БЕЗКОШТОВНІ МАТЕРІАЛИ, ЯКИМИ МИ ПИШАЄМОСЯ.
РЕКОМЕНДУЄМО!

2016-2024
ПРОГРЕСИВНІСТЬ У ЛІДЕРАХ
45
45
«ХТО ВОНИ – НАЙВПЛИВОВІШІ
ПОЛІТИКИ СУЧАСНОСТІ»
БЕЗКОШТОВНІ МАТЕРІАЛИ, ЯКИМИ МИ ПИШАЄМОСЯ.
РЕКОМЕНДУЄМО!

ANALYTICAL DOCUMENT. Ukraine can be different
ANALYTICAL DOCUMENT. Ukraine can be different

Україна може бути іншою

АНАЛІТИЧНИЙ
ДОКУМЕНТ
BOOK. What is SD?
BROCHURE. Youth. Our Word
BOOK. Restoration of trust in politics through the participation of youth
BOOK. To become a better politician

Що таке СД?

КНИГА

Молодь.
Наше слово

БРОШУРА

Стати кращим
політиком

КНИГА

Відновлення довіри до політики завдяки участі молоді

КНИГА

Соціал-демократія
в Україні

БРОШУРА
Навігація "Україна може бути іншою" це аналітичний документ, покликаний допомогти у визначенні основних проблем та шляхів їх вирішення у політичній, економічній та соціальній сферах України.

Навігація є відповіддю на інший запит суспільства, який усе частіше прослідковується серед молоді та небайдужих українців.

До її написання долучилися десяток авторів з різним досвідом і баченням, що з самого початку було досить ризикованою ідеєю.


Однак такий симбіоз у підсумку дав можливість збалансувати підходи і відшукати саме той свіжий погляд, якого так інколи бракує у партійних програмах, міністерських стратегіях, парламентських рішеннях, політичних ток-шоу.

Звичайно, викладені думки не є істиною в останній інстанції. Однак не буде перебільшенням зазначити, що ці ідеї точно заслуговують на вашу увагу й подальшу реалізацію.


Пам'ятайте, що саме від вашого вибору залежить, яким маршрутом буде рухатися країна назустріч майбутньому.
Шанс на іншу-кращу-Україну завжди є!

Навігація.
Україна
може бути іншою

Navigation. Ukraine can be different
Navigation. Ukraine can be different
в лютому 2018 року на Форумі
СД Платформи у Києві
Ми презентували Навігацію
~

Що таке
соціал-демократія

Ексклюзивна авторська книга авторів СД Платформи та Інституту демократії і соціального прогресу «Що таке соціал-демократія?».

Автори видання в доступній та стислій формі ознайомлюють з історією, цінностями соціал-демократії, аналізують процес трансформації ідеології, наводять факти про основних філософів та політичних діячів, які сповідували соціал-демократичні погляди.

Пояснюють основні відмінності соціал-демократії від інших ідеологій, таких як лібералізм, консерватизм та націоналізм, а також наводять цікаві факти з історії та сьогодення соціал-демократії.

Для широкого кола громадських активістів, політологів, істориків та тих, кого цікавить становлення та функціонування ідеологічних течій.
BOOK. What is the social democracy
BOOK. What is the social democracy
BOOK. What is the social democracy

Молодь. Наше слово

"Молодь. Наше слово" — це спроба знайти рішення та дати своє бачення розвитку української молоді.

Родзинка брошури — три найкращі відкриті есе про виклики, що постають перед молоддю, які у фіналі ініціативи перемогли серед сотні надісланих на конкурс текстів.

Протягом двох років СД Платформа з ініціативою "Молодь. Наше слово" побувала в 10 містах України — Дніпрі, Миколаєві, Харкові, Одесі, Києві та інших обласних центрах. У кожному місті активісти СД Платформи створювали майданчик для обговорення соціальних проблем. Вони знайомі кожній молодій людині — корупція в освіті, невідповідність університетських програм реаліям ринку праці, складнощі з отриманням першого робочого місця, низький рівень заробітної плати, «відтік мізків» за кордон та багато інших.


Серії 3-денних зустрічей у кожному місті об'єднали молодіжних лідерів, студентів, активістів, членів громадських і політичних організацій та представників державних інституцій влади. Так голос молоді почула часто закрита до діалогу та дискусій влада.


У фіналі ініціативи з'явився спільний аналітичний продукт сотні молодих людей з різних регіонів України — брошура "Молодь. Наше слово". Адже, попри різні регіони, вік, соціальний статус та професії, усіх нас, молодих українців, хвилюють одні і ті ж самі питання:

— Освіта. Інструмент чи формальність?!

— Вірус безробіття: чи є вакцина?

— Соціальна інтеграція молоді
BROCHURE. Youth. Our Word
BROCHURE. Youth. Our Word
BROCHURE. Youth. Our Word
~

Як стати
кращим політиком

Назва натякає, що це посібник для політиків або тих, хто має намір ними бути. Так, у ньому успішні європейські політики та політтехнологи Нідерландів поділилися власним досвідом ведення передвиборчих кампаній та роботи в штабах партії.

Але книга буде корисна для кожної молодої людини, яка займається саморозвитком, бажає навчитися працювати в команді, виступати на публіку та досягати поставлених цілей. Особливо в еру Facebook та стилю життя "all to show", коли шляхом правильної комунікації можна знайти свою аудиторію та навіть стати лідером думок.

У книзі "Як стати кращим політиком" усе, як ви любите, — мінімум теорії та багато практики.

Дієві поради і рекомендації про:

  • стратегію
  • комунікацію з медіа
  • формування команди
  • ведення переговорів
  • підготовку до публічних виступів та дебатів
Просто та зрозуміло про технології, які застосовуються в політиці, але стануть корисними кожному, хто прагне реалізувати себе в публічній сфері.

Посібник «Стати кращим політиком» написаний авторами Фонду ім. Альфреда Мозера і перекладений та адаптований до української дійсності представниками Всеукраїнської громадської організації «Інститут демократії та соціальних процесів».
BOOK. How to become a better politician
BOOK. How to become a better politician
~

«Відновлення довіри до політики завдяки участі молоді. Приклад Грузії, Молдови та України»

Ми постійно акцентуємо увагу на важливості участі молоді в процесах управління країною. Та чи хочуть молоді люди йти у політику? Чи прагнуть вони якісно змінювати політичну ситуацію у власній країні? Брошура «Відновлення довіри до політики завдяки участі молоді. Приклад Грузії, Молдови та України» — відповідь на ці непрості питання.

Книга є аналітичним результатом дослідження участі молоді в політичних процесах не тільки в Україні, а й у країнах Східного партнерства — Молдові та Грузії.


Під час дослідження СД Платформа та інші громадські організації провели опитування серед 1200 респондентів — молодих людей віком від 18 до 35 років із України, Грузії та Молдови.

Унікальність дослідження в тому, що воно дає чітку відповідь на питання, чому політична сфера непопулярна серед молодих людей, показує їхні життєві позиції та загальні тенденції ставлення до політики та публічної сфери.

Must have для розуміння подальшого розвитку країни та ролі молоді у політичних процесах.
BOOK. Restoration of trust in politics through the participation of youth
~

Cоціал-демократія
в Україні

Чи жива соціал-демократія в Україні? Зважаючи на ту інформацію, яку ми отримуємо щодня, — не зовсім. Автори брошури Віталій Шибко та Богдан Ференс проаналізували стан, визначили місце та основні риси соціал-демократії в Україні.

Проте фішка не тільки в історії та теорії – у брошурі також спрогнозовано перспективу затребуваності соціал-демократії в нашій країні.

Політикам, політологам, викладачам, експертам, студентам, а також симпатикам соціал-демократії неодмінно треба читати!
BROCHURE. Social Democracy in Ukraine
~

© СД Платформа 2012 – 2024
Сайт розроблено силами активістів