НАШІ ФОРМАТИ
Й КАМПАНІЇ

2014 – 2019
Аналітичне видання від експертів СД Платформи. Актуально про важливі соціально-політичні події в Україні та світі. Виходить на постійній основі.
SD DIGEST
ЖІНОЧЕ ЛОБІ
Залучаємо жінок до ухвалення рішень через боротьбу з гендерними стереотипами для створення рівних прав та можливостей суспільства. Від жінки, про жінку, для жінки через знання, підтримку та мотивацію.
Працює так само, як і звичайна бібліотека. Тільки книги — це герої з унікальним досвідом, а читання — це розмова. Таке спілкування між аудиторією та «книгами» дозволяє за короткий проміжок часу «прочитати» особистість, дізнатися її історію успіху (або поразки), отримати відповіді на питання, поповнити свій багаж знань лайфхаками та порадами від успішних людей.
ЖИВА БІБЛІОТЕКА
SD VIEW
ПРОКАЧКА
ПОЛІТИЧНЕ ОРІЄНТУВАННЯ
Зрозуміло та практично про різницю в ідеологіях та принципах. Вчимо відрізняти право від ліво. Моделюємо реальний парламент та дискусії щодо різних підходів вирішення конкретної проблеми.
ПРОКАЧКА
ІНСТРУМЕНТ
SD CLUB
ПРОКАЧКА
ТОТ (ТРЕНІНГ ДЛЯ ТРЕНЕРІВ)


SD ENGLISH CLUB
Неформальний спосіб вивчення англійської мови, спрямований на розвиток мовних навичок шляхом спілкування.
SD CAMPUS
ІНСТРУМЕНТ
ВІДЕО
Неформальна дискусійна платформа для актуальних та гострих проблем
Інтерв'ю, відеоаналітика, відеозвіти на щотижневій основі.
ІНСТРУМЕНТ
ІНТЕНСИВ
АНАЛІТИКА
Це платформа для переосмислення поточних суспільних процесів, пошуку прогресивних ідей та рішень найбільш актуальних проблем у політиці, економіці та соціалці. Прокачуємо молодь з 2015 року.
Прокачуємо громадських активістів використовувати інтерактивні інструменти та нові підходи в тренерській діяльності. Це можливість стати тренером, який не просто ділиться знаннями, але й уміє тримати будь-яку аудиторію 🔥🔥🔥

© СД Платформа 2012 – 2020

Сайт розроблено силами активістів