Розшукуються прогресивні прєподи!

Розшукуються прогресивні прєподи. Терміново!

В 2017 команди IDSP та СД Платформа вперше спробували формат Тренінгу для Викладачів (Training of Trainers – ToT). 

Це був виклик. Ми змогли організувати та вдало провести три тренінги та залучити 59 викладачів з різних ВНЗ. Детальніше про формат:http://bit.ly/aboutToT.

На жаль, багатьом доводилося відмовляти. 
Конкурс подекуди сягав 10 людей на 1 місце.

Ця зацікавленість та бажання участі викладачів переконало нас у необхідності продовження та розширення Ініціативи.

Про актуальність, мабуть, не варто повторно згадувати, адже реформа системи освіти не може відбуватися без залучення сучасних, прогресивних викладачів.

З ідеї ми хочемо трансформувати Ініціативу в платформу, яка зможе системно продукувати свіжі ідеї щодо нової якості освіти, впровадження інноваційних практик в навчальний процес, забезпечення гідних умов праці, горизонтальної комунікації з органами державної влади.

Необхідно залучати все більше освітян з різних навчальних закладів, які повинні формувати та РЕАЛЬНО ВПЛИВАТИ на розвиток системи освіти в Україні. І лише тренінгами це зробити досить складно. 

Тому, у нас є ПРОПОЗИЦІЯ!
Провести неформальну зустріч. 
Саме на ній, ми разом побрейнштормимо над форматом, наповненням, плануванням подальшої роботи. 

➡️ Коли і де: 3 лютого 2018 / Київ
➡️ Формат: робоча зустріч-обговорення / 1 день / з 10:00
➡️ Кількість людей: до 35 
➡️ Пропонуємо обговорити: зміну методів та якості вищої освіти, реакцію на реформу освіти, створення ефективної моделі об’єднання викладачів, продовження формату тренінгів в ВНЗ, можливі формати роботи з державними органами влади

Якщо ви не обмежуєте себе сесіями, нарадами, науковою діяльністю та роботою зі студентами – ми точно повинні зустрітися) 

❗️Реєстрація: http://bit.ly/PlatformPP 
⚠️ Дедлайн заповнення: 23 січня 2018

Захід організовується в партнерстві з Фондом ім. Фрідріха Еберта в Україні.

Звернути увагу!

Витрати на проїзд до Києва та у зворотному напрямку є особистим внеском учасників у розвиток Ініціативи та не відшкодовуються організаторами. Але є можливість поселення в готелі з 03.02 на 04.02 для учасників з інших міст.