Профспілки, що ми про них знаємо?

Профспілки, що ми про них знаємо?

Як і обіцяли, розповідаємо більше про результати опитування "Профспілки: що нам про них відомо".

Ми вже анонсували, що у ньому взяли участь понад 1500 респондентів, мешканців усіх 24 областей України, міста Києва та АР Крим. І це дуже круто! 

Декілька важливих висновків:

- 49,7% вважають профспілкові об’єднання ефективним інструментом для захисту спільних прав та інтересів, однак 39,4% — неефективним формальним утворенням, що є частково рудиментом радянської системи.

- Близько 65% респондентів підтримують функціонування профспілок в Україні.

- Інформаційно-комунікаційну стратегію необхідно змінювати, так як дуже незначний відсоток опитуваних регулярно ознайомлюється з повідомленнями про профспілкові активності.

- Члени профспілок у 49% відповідей зазначають, що необхідною є співпраця політичних партій та профспілкових об’єднань для підготовки законодавчих ініціатив, проведення консультацій та висування спільних вимог.

- Що вселяє оптимізм, так це те, що переважна більшість респондентів, які вказали, що є членами профспілкових об’єднань, досить тверезо, на “3”, оцінюють свою роботу.

- Адекватність оцінювання практично співпадає з тими, хто вказав, що не належить до жодної з профспілок.

Дуже важливо розуміти, що наші респонденти — це люди активні, понад 80% з яких, пов’язані з громадською діяльністю.

Очікувано? Що скажете?

http://bit.ly/TradeUnionsSurvey2018 — ось тут підготували просту та зрозумілу інфографіку про результати.

Висловлюємо щиру вдячність усім тим, хто допоміг в реалізації цього дослідження, в першу чергу, профспілковим об’єднанням!