Жінки для політики чи політика для жінок?

Соціал-Демократична Платформа знає, як надихати чарівних дівчат та жінок на нові кроки та розвиток.

В листопаді 2016 р. 20 дівчат з різних міст України: Миколаїв, Одеса, Дніпро, Київ, Харків та інші обговорювали і ділилися досвідом у сфері жіночих прав та ролі жінки в політиці.

Актуальна тема жіночого лобі СД цього разу: «Жінки для політики чи політика для жінок?». Протягом трьох днів в чарівній Одесі учасниці навчалися та досліджували питання значення політичних партій, ролі жінок та жіночого лобі у світових процесах, а також ділилися досвідом успішних жіночих кампаній у сфері прав людини, репродуктивного здоров’я, дозвілля та політики.

Дівчата обговорювали непрості, але досить важливі питання, які стосуються як особистого, так і громадського життя, питання, з якими стикається будь-яка жінка або дівчина.

В результаті нашими активістками було напрацьовано близько 10 ініціатив, найкреативніші з яких будуть реалізовані протягом наступного року.

Надихаючі вихідні з СД Платформою стовідсотково дали поштовх всім учасницям Жіночого лобі розвиватися далі та знаходити спільне, будучи по-своєму різними.