SPD party convention in Rhineland-Palatinate, 9-11.12

Соціал-Демократична Платформа не ходить простими шляхами, продуктивність — наше все!

10 грудня команда СД Платформи разом з представниками соціал-демократичних партій та рухів Грузії, Молдови, Арменії і Російської Федерації була запрошена на щорічний конгрес Соціал-демократичної партії Німеччини (SPD Rheinland-Pfalz) — однієї з найбільш масових і впливових політичних партій Європи, історія якої триває ще з 1848 року.

Конгрес проходив у важливому індустріальному та економічному центрі землі Рейнланд-Пфальц — Людвігсгафені. В цьому регіоні SPD більш ніж 50 років займає лідируючи позиції, що помітно позначилось на політичному та економічному житті регіону.

Поспілкувалися з німецькими політиками та членами SPD — президентом землі Рейнланд-Пфальц, президентом Бундесрату Malu Dreyer, головою SPD землі Рейнланд-Пфальц Roger Lewentz, членом німецького парламенту, головою німецької делегації в Парламентській асамблеї ОБСЄ Doris Barnett та державним секретарем з федеральних і європейських справ Heike Raab.

Так про що ж говорять німецькі соціал-демократи? Про проблеми, побороти які намагається і сучасна Україна! Про збиткові державні підприємства та спірне питання їх приватизації, про наростання радикальних настроїв у суспільстві, про особисті інтереси окремих політиків та їх прагнення шляхом популізму отримати підтримку населення. Проте, відмінність між Україною і Німеччиною полягає у тому, що навіть незважаючи на існуючи протиріччя, державні діячі за грою у “велику політику” не забувають про потреби простих людей, важливість прогресу та розвитку країни. Так, SPD на наступний рік розробила масштабні програми вдосконалення регіону та підвищення рівня комфортності життя своїх громадян, звичайних німців.

Більш детально про підсумки конгресу та всіх зустрічей читайте вже в наступному номері нашого СД Дайджесту!